Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w uroczystej Sesji Rady Gminy z okazji Święta Samorządu Terytorialnego – przedstawiły piękny, patriotyczny program muzyczny.
Uczennice naszej szkoły uczestniczyły w uroczystej Sesji Rady Gminy z okazji Święta Samorządu Terytorialnego – przedstawiły piękny, patriotyczny program muzyczny.