OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

10 października Szkolnym Przeglądem Talentów rozpoczęliśmy obchody zbliżającego się niebawem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działanie mające na celu inspirowanie różnorodnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Inicjatorem i organizatorem zadania jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej.

Tegoroczne hasło: PASJA MOTYWACJA ODWAGA zainspirowało nas do umożliwienia naszym uczniom zaprezentowanie swoich zainteresowań i zdolności. W sali widowiskowej GOKE w Męcince uczestnicy przedstawili rówieśnikom swoje pasje, opowiedzieli o sile wewnętrznej motywacji i wykazali się szczególną odwagą, aby swoimi osiągnięciami zainspirować innych.