28 maja 2026 roku naszą szkołę odwiedził mobilny gabinet stomatologiczny, zwany Dentobusem. Z bezpłatnego badania skorzystało 50 uczniów. Jedynym warunkiem uczestnictwa była pisemna zgoda rodzica lub opiekuna.
20 maja obchodzony był Międzynarodowy Dzień Pszczół. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie pierwszoklasistów z pszczelarzem panem Pawłem Szczepańskim. Zaproszony gość opowiedział dzieciom o… Continue
W imieniu Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy przekazujemy informację, iż rozpoczęty został nabór młodzieży do jednostek opiekuńczo-wychowawczych OHP. Kierując się dobrem młodzieży wybierającej przyszły zawód i szkołę… Continue