Powiatowy konkurs języka angielskiego

Nasz Oskar Wiraszka z klasy 7a zdobył 1. miejsce! Patrycja Jedziniak (kl.8) i Michał Rodzeń (kl. 7b) otrzymali wyróżnienia! GRATULACJE dla dzielnych konkursowiczów !

Konkurs został zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze. Był to finał 8.edycji powiatowego konkursu języka angielskiego LoGim 2020 dla szkół podstawowych. W związku z panującą sytuacją organizatorzy postanowili zmienić jego formułę na online. Wykorzystując różne dostępne sposoby komunikacji udało się bez większych zakłóceń przeprowadzić konkurs.
W konkursie wzięli udział uczniowie z następujących szkół: SP Bolków, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Męcince, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaworze oraz Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze.
W finale uczniowie przedstawili swoje prezentacje na wybrane tematy oraz odpowiadali na pytania komisji konkursowej. Umiejętności uczestników konkursu były bardzo wyrównane, a prezentacje i wypowiedzi uczniów na wysokim poziomie. – Serdecznie dziękujemy szkołom uczestniczącym za okazane zrozumienie i umożliwienie uczniom udziału w konkursie, pomimo trudnej sytuacji i wyjątkowych środków przekazu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów mimo trudności, które mogą pojawić się na Waszej drodze. Jak pokazuje dzisiejsze wydarzenie, z pewnością dacie radę. Dziękujemy również nauczycielom – opiekunom konkursu w szkołach uczestniczących, oraz wszystkim osobom, dzięki którym konkurs mógł się odbyć, za determinację i pomoc w przeprowadzeniu etapu wstępnego oraz finału – napisały organizatorki, Monika Sienkiewicz i Joanna Wojciechowska.

Źródło i fot.: I LO Jawor – Samorząd Uczniowski