Piknik rodzinny w przedszkolu

14. czerwca cala społeczność przedszkolna obchodziła cudowne święto. Uczestniczyły w nim przedszkolaki i rodzice z przedszkoli w Męcince oraz Przybyłowicach, a także nasi wspaniali goście. Dzień przepełniony był radością, uśmiechem oraz tętnił rodzinną atmosferą. Każda grupa zaprezentowała swoje zdolności artystyczne na scenie, były tańce, śpiewy i szaleństwa. Dzieci z najstarszych grup pożegnały się ze swoimi kolegami, nauczycielami oraz statusem przedszkolaka. Otrzymały odznaki i bilet do pierwszej klasy. Natomiast te najmłodsze oficjalnie ten status uzyskały podczas pasowania przez Panią Dyrektor Bogusławę Kałużną. Nasz czas był jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki dmuchańcom, z których korzystaliśmy do woli dzięki naszemu kochanemu Panu Wójtowi Mirosławowi Brzozowskiemu. Odwiedziny przedstawicieli naszych lokalnych służb: Policji oraz Straży Pożarnej również sprawiły dzieciom ogromną niespodziankę. Nie zabrakło smakołyków i pyszności przygotowanych przez naszych kochanych rodziców, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Cudowne dziewczyny z samorządu uczniowskiego plotły kolorowe warkoczyki oraz malowały buźki przedszkolaków. Pragniemy z całego serduszka podziękować wszystkim gościom za przybycie, oraz zaangażowanie w organizację naszego święta.