Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023-2024

W piątek, 21 czerwca 2024 r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince ostatni raz przed wakacjami gościła w szkolnych murach. Zanim zabrzmiały upragnione słowa „Rok szkolny 2023-2024 uważam za zakończony”, które wygłosiła dyrektor Bogusława Kałużna, uczniowie odebrali wyróżnienia i nagrody, na które pracowali przez dziesięć miesięcy.

Obecni na uroczystości Zastępca Wójta Gminy Męcinka Arleta Gregulska-Oksińska oraz Przewodniczący Rady Gminy Męcinka Waldemar Talar wręczyli w imieniu włodarza gminy stypendia dla wybitnie uzdolnionych uczniów i upominki dla absolwentów. Ponadto w ramach Systemu Motywacyjnego Wójta vouchery na wyjazd do Disneylandu otrzymało 12 uczniów, a najlepsza w szkole klasa V odwiedzi Suntago. Piątoklasiści otrzymali również przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Wyróżniający się uczniowie odebrali świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Ci, którzy osiągnęli średnią powyżej 5,0 zdobyli również Stypendia Dyrektora Szkoły. Ten dzień stał się też okazją do złożenia podziękowań rodzicom, którzy angażowali się w minionym roku w życie szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły odpoczynku, miłych i pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!