Drugoklasiści na wycieczce w Krasiejowie

6 czerwca klasa 2a i 2b wybrały się na wycieczkę do JURAPARKU w Krasiejowie. Swoją przygodę zaczęli w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie przenieśli się wstecz aż 66 mln lat, kiedy życie na Ziemi niemalże zostało zgładzone. Następnie dzieci udały się na ogromny i bardzo niespotykany plac zabaw, gdzie w radości spędziły czas wolny. A to nie był jeszcze koniec, bo po placu zabaw czekał na nich „Tunel czasu”, do którego wjechały kapsułą czasu i przeniosły się do momentu, kiedy Ziemia jeszcze nie istniała. Następnie uczniowie wraz z przewodnikiem udali się na spacer na świeżym powietrzu, gdzie mogli podziwiać eksponaty różnorodnych, małych i wielkich dinozaurów. Na koniec swej wędrówki dzieci zjadły pyszny obiad i lody, i zmęczone, ale bardzo zadowolone, wróciły do swych domów.