Dzień Pszczoły w klasie 1

Dzień Pszczoły dla dzieci to między innymi organizowanie różnorodnych wydarzeń, warsztatów i atrakcji, które mają na celu nie tylko uczczenie roli pszczół w naszym ekosystemie, ale także edukację najmłodszych. W naszej szkole dzieci miały okazję poznać fascynujący świat pszczół poprzez interaktywne zajęcia, zabawy edukacyjne oraz spotkania z pasjonatką pszczelarstwa. Z tej okazji klasa I zaprosiła na zajęcia panią Agnieszkę Wodecką – pasjonatkę pszczół, która wraz z mężem prowadzi pasiekę. Pani Agnieszka pokazała, na czym polega jej praca, jak wygląda życie pszczoły, a przede wszystkim w jaki sposób te małe stworzenia są nam przydatne. Pod koniec zajęć dzieci mogły nacieszyć się smakiem pysznego miodku, który zafundowały nam pszczółki z pasieki pani Agnieszki i jej męża. Dziękujemy.