Misia zawsze się przytula

Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula
25 listopada w grupie sześciolatków 0 A, jak co roku obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek , moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. Przybyły misie małe, duże i kolorowe , każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię powstania pluszaków i brały udział w różnych zabawach z misiami. Oglądały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych znanych misiów. Poznały prawdziwych kuzynów misia pluszowego. Odkodowały portret misia samodzielnie i w grupie. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, wykonywały prace plastyczne. Przedstawiły swoim młodszym kolegom inscenizację o misiach. Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.