Akcja „Paczuszka dla maluszka” – Przedszkole w Przybyłowicach

„Paczuszka dla maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych tej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Do akcji przystąpiło Przedszkole w Przybyłowicach. Na choince wiszą bombki z imionami dzieci – można je zabrać w zamian za przyniesiony artykuł do naszej wspólnej paczki. 17 grudnia paczka zostanie wysłana do fundacji. Potrzebne są artykuły higieniczne, takie jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła.