BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

21 września w Przedszkolu Małego Księcia w Męcince odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. Aspirant sztabowy Grzegorz Januszek oraz aspirant sztabowy Ewa Kluszczyńska zapoznali dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz przypomnieli zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i domu. Pan policjant, w formie praktycznej przypomniał zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnie. Następnie wytłumaczył, jak należy się zachować w kontakcie z obcymi osobami, jak dbać o bezpieczeństwo własne oraz innych ludzi. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie tak wspaniałych zajęć.