Biegnijmy Aleją Gwiazd

We wtorek 20.06.2023r. sześciolatki uroczyście zakończyły przedszkole. Tematem przewodnim była Gala rozdania Oscarów, na której każdy przedszkolak mógł poczuć się jak gwiazda. Czerwony dywan, statuetki, przepiękny walc oraz piosenki sprawiły, że tego dnia każdy był wzruszony.

Wśród zaproszonych gości obecni byli Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Męcince Bogusława Kałużna,  Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Monika Malinowska oraz Rodzice i bliscy naszych Motylków. Podziękowania za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu należą się paniom Jolancie Trawnik oraz Izie Kowalskiej. Dzieci swoje wystąpienie zakończyły wspólnym wierszem „Mile wspominać ten czas będziemy, a po wakacjach obiecujemy, że damy z siebie ile możemy i swe talenty znów rozwiniemy!”.