Dla babci i dziadka

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 22 lutego w Przedszkolu Małego Księcia w Męcince odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po przywitaniu zaproszonych gości rozpoczęły się występy artystyczne. Dzieci na początku przedstawiły krótką scenkę pt. ,,Leśne rozmowy’’, następnie przyszedł czas na wierszyki oraz piosenki związane ściśle z Dniem Babci i Dziadka.
Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Pani Dyrektor -Bogusława Kałużna przekazała gościom najserdeczniejsze życzenia oraz pogratulowała tak wspaniałych wnuków. Na zakończenie części artystycznej dziadkowie przeszli egzamin ze znajomości baśni oraz dobranocek.
Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.