Frajda z pływania

Nasze przedszkolaki pokochały zajęcia na basenie, frekwencja 100%. Zajęcia na basenie odbywają się w każdy piątek dla wszystkich chętnych sześciolatków. Dzieci pod okiem ratownika mają okazję do nauki pływania i radosnych zabaw w wodzie. Korzyści jakie przynosi regularne pływanie, ćwiczenia w wodzie, a nawet samo w niej przebywanie są nie do przecenienia. Nie ma innej dyscypliny sportowej, która mogłaby pochwalić się taką ilością rekomendacji, żadna bowiem nie ma tylu wielorakich, dobroczynnych oddziaływań na organizm. Przypomnijmy, że nasze wspaniałe przedszkolaki mogą korzystać z basenu bezpłatnie dzięki inicjatywie Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego oraz współpracy z Kopalnią Surowców Skalnych Bartnica.