I MIEJSCE W KATEGORII PRZEDSZKOLE ROKU

Gminne Przedszkole „Akademia Małego Ogrodnika” w Przybyłowicach uczestniczyło w Plebiscycie Edukacyjnym na Najlepsze Przedszkole Roku, gdzie dzięki uzyskanym głosom sms-owym uzyskało I miejsce w powiecie jaworskim.
Za zajęcie I miejsca w mieście i powiecie laureaci w kategorii Przedszkole Roku 28 kwietnia 2022 r. otrzymaliśmy dyplom, który odebrała dyrektor Bogusława Kałużna wręczony podczas wojewódzkiej gali plebiscytu oraz voucher o wartości 3000 zł na promocję placówki na łamach Gazety Wrocławskiej i serwisu lub na stronach serwisu internetowego www.naszemiasto.pl.
Dziękujemy Wszystkim za zaufanie i cieszymy się bardzo, że nowoutworzone przedszkole zyskało sympatię wśród rodziców i zaprzyjaźnionych osób.
fot. gazetawroclawska.pl/