Jest taki dzień gdy jesteśmy wszyscy razem

W piątek, 20 grudnia w przedszkolu „Małego Księcia” w Męcince miała miejsce niezwykła uroczystość…
„Jest taki dzień gdy jesteśmy wszyscy razem”, to właśnie był ten dzień, pełen magicznych przeżyć w oczekiwaniu na narodzenie Pana Jezusa. Piękne jasełka w wykonaniu rodziców zachwyciły całą publiczność zgromadzoną w Gminnym Ośrodku Kultury. Kolejne występy dzieci na przemian urzekały i wzruszały, były pełne radości, bo właśnie taki powinien być czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Dziękujemy za wsparcie wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Życzenia i gratulacje złożyli: Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski oraz dyrektor Bogusława Kałużna. BYŁO WSPANIALE!