Jestem sobie mały miś…

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W piątek  dzieci przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Podczas zajęć przedszkolaki poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, wierszy, piosenek o tematyce misiowej. Chętne dzieci mogły skosztować także przysmaku wszystkich misiów – miodku. Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, dzieci podśpiewując poznane piosenki, wróciły z przyjaciółmi – Misiami do swoich domów. Już dziś z niecierpliwością oczekują na kolejne Święto Pluszowego Misia.