Karnawał w przedszkolu

Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 26 stycznia 2023r. w zaprzyjaźnionym przedszkolu w Przybyłowicach. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Radości przedszkolaków nie było końca, świetnie bawiły się przy rytmach samby, walczyka i  innych dziecięcych przebojach, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie konkursach i zabawach muzyczno- ruchowych. Nikt nie mógł się nudzić, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Dziękujemy nauczycielom i paniom opiekunkom za zorganizowanie niezapomnianego Balu Karnawałowego oraz stworzenie dla dzieci  przyjaznej i pogodnej atmosfery.