Mały Miś – czytające przedszkolaki

3 września dzieci z grupy ,,Krasnoludki z Planety Radości’’ przystąpiły do ogólnopolskiego projektu ,,MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY’’. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci. Przedszkolaki będą realizować 6 zadań wyznaczonych przez Małego Misia. Pierwsze zadanie projektowe już rozpoczęte. Dzieci wraz z nauczyciele wybrały grupową maskotkę- Misia Antka, który w roku szkolnym 2018/2019 odbędzie czytelnicze odwiedziny w domach przedszkolaków. Miś został wyposażony w dzienniczek, w którym rodzice wpisują utwór, który zostanie przeczytany w domu, a dzieci wykonują pamiątkowy rysunek lub odrysowują swoją dłoń. Misiu będzie towarzyszył dzieciom we wszystkich projektowych zadaniach.