Międzynarodowy Dzień Dziewczynek

„Każda dama – duża, mała – dzisiaj swoje święto ma, każdej damie – miły chłopiec dzisiaj upominek da”

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek – w przedszkolu  chłopaki pamiętali o ich świecie i tym samym chcieli, aby dziewczynki z przedszkola poczuły się wyjątkowe. Tego dnia na nasze wyjątkowe dziewczynki w każdej grupie czekało moc atrakcji. Każda dziewczynka otrzymała prezent od kolegów  z grupy  którzy składali  im również życzenia, śpiewali piosenkę, zaprosili do wspólnej zabawy przy muzyce. Nasi młodzi dżentelmeni popisali się także  umiejętnościami kulinarnymi przygotowując dla dziewczynek przepyszne rogaliki.  To był wyjątkowo miły dzień pełen niespodzianek dla wszystkich naszych przedszkolaków.