Mikołaj odwiedził przedszkolaków

6 GRUDNIA – WYJĄTKOWY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU „MAŁEGO KSIĘCIA” W MĘCINCE

Od rana dzieci z przejęciem oczekiwały odwiedzin Św. Mikołaja. Wreszcie nadszedł czas, kiedy Św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami Wójtem Gminy Mirosławem Brzozowskim oraz dyrektorem Bogusławą Kałużną wkroczył w progi przedszkola. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały występ artystyczny, specjalnie dla miłego gościa. Najmłodsza grupa wykonała piękną piosenkę o Św. Mikołaju, 4-5 latki wystąpiły z tańcem Jingle Bells, a najstarsi popisali się piosenką i recytacjami. Św. Mikołaj był zachwycony! Dla każdego przedszkolaka był prezent – duża paka słodkości oraz czekoladowy mikołajek od Wójta. Cały nastrój tego szczególnego dnia dopełniła urokliwa dekoracja, którą przygotowały nauczycielki-  Pani Anna Łękawa i Pani Marta Babiarz- Reczuch. Wszystko dla naszych kochanych maluchów.