MINI SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

W przededniu Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki z Przedszkola Małego Księcia w Męcince wzięły udział w Mini Spartakiadzie Przedszkolaków „Ruch to zdrowie”. Celem spartakiady było integrowanie dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych, tworzenie atmosfery współpracy i współdziałania w zespole, wdrażanie do przestrzegania reguł w zawodach sportowych. Po przywitaniu
i rozgrzewce przeszliśmy do udziału w zawodach. Przedszkolaki budowały z klocków wieżę, ćwiczyły celność rzutu za pomocą woreczka. Brały udział w zabawach, „Kto szybszy i zręczniejszy”, „Zabawa w kelnera”, „Oszczędzaj wodę”, „Uważaj na jajko”. Spartakiadę przygotowała i przeprowadziła pani Ewa, pozostałe nauczycielki zaangażowały się w pomoc w trakcie przebiegu. Po gorącej rywalizacji wszystkie dzieci zjadły zimne lody i otrzymały upominki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.