O bezpieczeństwie u przedszkolaków

Czy Wy wiecie, jak zachować bezpieczeństwo na drodze? Jak i gdzie bawić się, żeby uniknąć wypadku? Znacie najczęściej spotykane znaki drogowe?

Przedszkolaki to wszystko już wiedzą, bo odwiedził ich Dyzio – łobuziak, który czasami bawił się ryzykownie, ale zawsze chronił go Anioł Stróż. Na szczęście spotkał sympatyczną policjantkę, która wytłumaczyła chłopcu i przedszkolakom co zrobić, aby uniknąć niebezpieczeństw na drodze podczas jazdy rowerem, ale również w zabawie z kolegami. Tak w kilku słowach można opisać przedstawienie Grupy Teatralnej z Leszna, które w żartobliwy i interesujący sposób przekazało najmłodszym ważną wiedzę. Dzieci z przedszkola w Męcince i Przybyłowicach oraz pierwszoklasiści aktywnie uczestniczyli, chętnie zgłaszali się do odpowiedzi i pewnie do dziś czują ból brzucha ze śmiechu.