Odwiedziny Świętego Mikołaja w Przedszkolu

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Nasz gość przybył do przedszkola w towarzystwie swoich pomocników; Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego, Pani Arletty Gregulskiej – Oksińskiej – zastępcy Wójta oraz Pani Dyrektor Bogusławy Kałużnej. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla Mikołaja występy, przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz tańczyły. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!