OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU W MĘCINCE

W piątek,  20 września dzieci z Przedszkola „Małego Księcia” w Męcince świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W spotkaniu uczestniczyła  zastępca wójta  Arleta Gregulska-Oksińska oraz dyrektor Bogusława Kałużna, które złożyły maluchom życzenia z okazji ich święta. O słodkościach dla naszych milusińskich nie zapomniał Wójt Gminy Męcinka Mirosław Brzozowski. Pełne kosze cukierków trafiły dla świętujących ten dzień. Dzieci odśpiewały „Hymn przedszkolaka” oraz brały aktywny udział w konkursach i  zabawach ruchowych przy muzyce. W drugiej części spotkania, przedszkolaki  udały się na plac przedszkolny gdzie czekała na nich słodka niespodzianka w postaci tortu. Następnie  przedszkolna społeczność udała się na przemarsz po okolicy, by tym samym dać wyraz swojej obecności. Wymachując balonami, dzieci śpiewały piosenki i cieszyły się z bycia razem. Dzień ten z pewnością dostarczył maluchom mnóstwo radości, a co najważniejsze przyczynił się do wspólnej integracji grup przedszkolnych. Serdecznie dziękujemy Państwu Urszuli i Arturowi Fitrzyk za słodki poczęstunek.