Pasowanie na przedszkolaka w najmłodszej grupie

HEJ HEJ! Chcemy przekazać wszystkim świetną wiadomość… Nasze kochane maluszki, które we wrześniu zaczęły uczęszczać do przedszkola, właśnie stały się prawdziwymi przedszkolakami! Stało się to 22.11.2019 r. na uroczystym pasowaniu. Pod hasłem „Jeszcze wczoraj zwykłe dzieciaki – dzisiaj świetne przedszkolaki” przypieczętowaliśmy nasze dotychczasowe przedszkolne wybryki. Zaprosiliśmy wielu gości, którzy świętowali i bawili się razem z nami. Dziękujemy wszystkim, którzy nam towarzyszyli i przygotowali słodkości: rodzicom, dziadkom, naszej Pani Dyrektor Bogusławie Kałużnej i Pani Arlecie Gregulskiej – Oksińskiej, zastępcy Wójta Gminy Męcinka. A my, jak przystało na prawdziwe przedszkolaki, przyrzekamy rozwijać się, bawić, uczyć i szaleć bez liku ! Pozdrawiamy i buziaki przesyłamy!