Pierwsze miejsce dla Poli Dudy

Konkurs plastyczny zorganizowany w ramach projektu „Międzynarodowy Salon Sztuki Dziecięcej Jawor – Turnov 2021” został rozstrzygnięty. W konkursie udział wzięło ponad 190 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, autorstwa dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół powiatu jaworskiego oraz czeskiego Turnova. Komisja konkursowa dokonała wyboru laureatów a także wybrała prace na wystawę pokonkursową.

Praca Poli Dudy „Afrykarium” wykonana pod kierunkiem Ewy Bujały została nagrodzona (1 miejsce). Na wystawie będzie prezentowana także praca Liliany Szlęk „Kot Filemon” zakwalifikowana do II etapu, która nie została nagrodzona. Wystawę pokonkursową można zwiedzać w Muzeum Regionalnym w Jaworze.