Podaj dalej dobro

Nasze przedszkole z okazji walentynek wzięło udział w projekcie edukacyjnym „Podaj dalej dobro”. W ramach zadania wyszliśmy dziś na spacer, żeby miłym gestem podziękować za wsparcie oraz współpracę. Każda okazja jest dobra, aby mówić o przyjaźni, dobroci do drugiego człowieka i zachęcania do czynienia dobrych gestów. Najpierw dzieci odwiedziły dyrektor Bogusławę Kałużną, Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego oraz jego współpracowników. Następnie udaliśmy się do Banku Spółdzielczego, Oddziału Poczty Polskiej, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Zdrowia oraz Posterunku Policji. To były miłe spotkania dla naszych przedszkolaków, które przyczyniły się do integracji dzieci ze środowiskiem lokalnym i społecznym. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie.