Przedszkolaki BohaterON…

Kolejne zadanie z Projektu „Piękna Nasza Polska Cała” zrealizowane. Powstanie Warszawskie zapisało się na kartkach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość.

BohaterON to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W akcje chcemy włączyć się i my przedszkolaki, ponieważ od najmłodszych lat trzeba edukować dzieci, bazując na historii, wzmacniać poczucie wartości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. „Krasnoludki z Planety Przyjaźni” wraz z wychowawczynią wybrały się na pocztę po kartki, wypisaliśmy na nich nasze podziękowania, ozdobiliśmy je artystycznie i wysłaliśmy. W ten skromny sposób chcieliśmy wyrazić swoje uznanie dla wszystkich, którzy walczyli o naszą Ojczyznę.