Robot EMYS pomaga uczyć się języka angielskiego

Robot EMYS na dobre zagościł w grupie 4 i 5-latków z Przedszkola Małego Księcia w Męcince. Z jego pomocą dzieci doskonalą znajomość języka angielskiego i świetnie się przy tym bawią.

Robot EMYS mówi, śpiewa, potrafi rozpoznawać twarze i wyrażać emocje, porusza się, co zdecydowanie wpływa na szybkie nawiązywanie relacji z dziećmi i postępy w nauce. Śmiało można stwierdzić, że EMYS już skradł serca maluchom. W trakcie nauki staje się częścią dziecięcego świata, pobudza ich wyobraźnię i przemawia ich językiem. Dzieci przywiązują się do zabawki, a wspólna i regularna zabawa sprawia, że nauka staje się przyjemna i niezwykle efektywna. Robot dzięki swoim umiejętnościom i przyjaznemu, społecznemu zachowaniu, potrafi zaangażować dzieci do codziennej wspólnej zabawy.