Rodzinny piknik przedszkolny

Nasza Rodzina jest bardzo liczna, dobra, miła i sympatyczna – czyli Rodzinny Piknik w naszym Przedszkolu.

Maj i czerwiec to czas rodzinnych spotkań i majówek, dlatego też w piątek, 16 czerwca 2023 r. na boisku w Męcince odbył się Piknik Rodzinny dla rodzin dzieci z przedszkola Małego Księcia oraz Oddziału Przedszkolnego w Przybyłowicach. Celem imprezy było stworzenie miłych warunków do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców w związku z Dniem Matki,  Dniem Dziecka i zbliżającym się Dniem Ojca. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i pracowników przedszkola przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i ich najbliższych. Piknik był okazją do wspólnej zabawy, integracji i stworzenia społecznej, przyjaznej atmosfery. Nasze spotkanie niewątpliwie wzmocniło więzi dziecka z rodziną, integrację rodziców z przedszkolem oraz dało okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy wsparli organizacyjnie imprezę, zwłaszcza Wójtowi Gminy Męcinka panu Mirosławowi Brzozowskiemu za ufundowanie kolorowych dmuchańców, rodzicom za liczny udział w pikniku, przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz wspólną zabawę. Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczna uroczystość na długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych i ich najbliższych.