Uroczyste obchody Dnia Przedszkolaka w Męcince

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Również tego dnia w naszym przedszkolu w Męcince na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek, które wspólnie z nami dzielili Wójt Gminy Męcinka pan Mirosław Brzozowski, zastępca Wójta pani Arleta Gregulska- Oksińska oraz Dyrektor ZSP w Męcince pani Bogusława Kałużna. Te radosne chwile dodatkowo zostaną w naszej pamięci, ponieważ w tym dniu zostały nadane oficjalne nazwy poszczególnym grupą przedszkolnym. Aby zwrócić uwagę dzieciom jak bardzo ważną i pożyteczną rolę odgrywają w naszym życiu owady przyjęto następujące nazwy : grupa 3-latków Pszczółki, grupa 4- latków Biedronki, grupa 5- latków Kumate Żabki oraz grupa 6-latków Motylki. Przynależność do grupy przedszkolaki podpisały odbiciem dłoni na plakacie, a nauczycielki z rąk zaproszonych gości otrzymały certyfikaty i honorowe korony i berła owadów. Ten szczególny dzień dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i wrażeń z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą przygodą. Niech Wasze marzenia się spełniają!!!

Tekst :Gabriela Rębisz

Zdjęcia: Marta Babiarz- Reczuch