Wielopokoleniowe czytanie w przedszkolu

29 marca w przedszkolu przywitaliśmy wyjątkowych Gości, a mianowicie Babcie, Prababcię i Dziadka naszych przedszkolaków. Były to panie: Anna Dziuba, Halina Łuba, Danuta Krok i pan Krzysztof Krok.

Nie od dziś wiadomo, jak wiele dobrego daje głośne czytanie dzieciom, szczególnie jak robią to bliskie sercu osoby, jakimi są dziadkowie. Takie spotkanie to również budowanie więzi międzypokoleniowej, poprzez wspólne spędzanie czasu.

To była piękna lekcja czytania. Aktorsko i z humorem przeczytane bajki i wiersze bardzo zaciekawiły przedszkolaki. Dzieci z przyjemnością słuchały czytanych tekstów, odpowiadały na pytania gości, oglądały barwne ilustracje. Wnuki były bardzo dumne ze swoich dziadków.

Na koniec dzieci wręczyły naszym gościom laurki z podziękowaniem i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za niezwykłe spotkanie, poświęcony czas, a także słodkie niespodzianki dla dzieci.