Witaj przygodo

3.06.2019 r. przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Wrocławia. Pierwszym punktem był spektakl pt. ,,Pszczółka Maja”. Piękna scenerii, doskonali aktorzy oraz niezwykła muzyka i oświetlenie sprawiły, że oglądanie przez dzieci sztuki stało się ogromnym przeżyciem. Po przedstawieniu mali widzowie udali się na zwiedzanie radia. Przedszkolaki zobaczyły studio nagraniowe oraz siedzibę radia.
Dzieci odwiedziły również Ogród Zoologiczny. Krasnoludki miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawił, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.
W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory, wzajemnie dzieliły się wrażeniami z wycieczki.