Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej

Na zaproszenie bibliotekarki, pani Elżbiety Chodor, przedszkolaki z Męcinki udały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej. Pani Ela ciepło wszystkich powitała i pokazała biblioteczne księgozbiory. Rozdała dzieciom przeróżne, pięknie ilustrowane bajki, książeczki i albumy. Maluchy z zaciekawieniem przystąpiły do oglądania i „czytania”. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o zawodach i w końcu same zaczęły prezentować swoje przyszłe „plany zawodowe”. Częstowały się też ciasteczkami i cukierkami. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i z pewnością wpłynęło na rozwijanie zainteresowań czytelniczych trzy-, cztero-, pięcio- i sześciolatków. Nie ma też wątpliwości, że maluchy będą odwiedzały bibliotekę częściej.

Serdecznie dziękujemy pani Eli za poświęcony czas i zorganizowanie interesującego spotkania czytelniczego.