ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

Nasze kochane przedszkolaki także zakończyły już rok szkolny i mogą żwawo pędzić w poszukiwaniu wakacyjnych przygód! Uroczystość zakończenia roku miała miejsce w GOKu , 17.06.2019 r.. Gospodarzami całego wydarzenia były sześciolatki, które swoimi występami pożegnały „przedszkolne lata” oraz swoich młodszych kolegów i nauczycieli. Nasi absolwenci przedszkola postanowili za pomocą kolorowego przedstawienia przekazać swoim kolegom, co jest najważniejsze w czasie wakacji. Mowa tu oczywiście o szalonych zabawach i przygodach, ale także ostrożności i bezpieczeństwie. Na uroczystości nie zabrakło jak zawsze śmiechu, ale także łez wzruszenia. Z tej okazji życzymy więc wszystkim przedszkolaczkom cudownych wakacji, sześciolatkom powodzenia w nowej roli- ucznia, nauczycielom i pracownikom oświaty udanego wypoczynku. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i świetną zabawę! Do zobaczenia!