Zdolne przedszkolaki nagrodzone

„Czy są tu może zdolne dzieci?” Oczywiście, przecież to Przedszkole Małego Księcia w Męcince! 22 grudnia mieliśmy przyjemny dzień. Odwiedziła nas Pani Dyrektor i wręczyła nagrody dzieciom, które brały udział w konkursach.

Za udział w konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową nagrodzeni zostali: Zuzanna Bolesta, Wioletta Boczula, Maria Miłoń, Zofia Magryś oraz Aleksander Biczak.

W konkursie recytatorskim organizowanym przez PORE w Jaworze pt. „Czarodziejskie Słowa: Proszę, Przepraszam, Dziękuję” wzięli udział i zostali nagrodzeni: Maja Miciak i Iga Wojtarowicz (3-latki), Aleksandra Szumilas i Leon Łoniewski 4/5-latki), Lena Borek i Klara Kaczor (5-latki) oraz Milena Gałuszka, Maria Miłoń (6-latki). Gratulujemy!

Tego dnia na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, od firmy Colas Kruszywa Sp. z o.o. Dziękujemy za ufundowanie paczek świątecznych dla wszystkich przedszkolaków.

Skorzystaliśmy z okazji, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę oraz złożyliśmy sobie życzenia. Pragniemy także życzyć wszystkim znajomym, przyjaciołom, mieszkańcom naszej gminy Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.