Zerówka na basenie

Pływać warto w każdym wieku, a im młodsze dziecko, to nauka przychodzi łatwiej, bez wysiłku – w formie zabawy. Nasze przedszkolaki pokochały zajęcia na basenie.

Zajęcia na basenie odbywają się w każdy piątek dla wszystkich chętnych sześciolatków. Dzieci pod okiem instruktora mają okazję do nauki pływania i radosnych zabaw w wodzie. Korzyści, jakie przynosi regularne pływanie, ćwiczenia w wodzie, a nawet samo w niej przebywanie, są nie do przecenienia. Nie ma innej dyscypliny sportowej, która mogłaby pochwalić się taką ilością rekomendacji, żadna bowiem nie ma tylu wielorakich, dobroczynnych oddziaływań na organizm. Przypomnijmy, że nasze wspaniałe przedszkolaki mogą korzystać z basenu bezpłatnie dzięki inicjatywie Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego oraz współpracy z Kopalnią Surowców Skalnych Bartnica.