1 miejsce dla Zuzanny Kobylarz w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Muzeum Regionalne w Jaworze poinformowało nas, iż konkurs plastyczny zorganizowany w ramach projektu: ” Międzynarodowy Salon Sztuki Dziecięcej Jawor – Turnov 2019″ został rozstrzygnięty. W konkursie udział wzięło ponad 280 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, autorstwa dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół powiatu jaworskiego oraz czeskiego Turnova. Komisja w składzie znakomitych plastyków dokonała wyboru laureatów, a także wybrała prace na wystawę pokonkursową.
Zuzanna Kobylarz – uczennica klasy 7 zdobyła 1 miejsce za pracę pt. „Martwa natura”, natomiast praca Antoniny Jareckiej – uczennicy klasy 6 została zaprezentowana na wystawie pokonkursowej.
Uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej, z wręczeniem nagród odbył się 12 grudnia 2019 roku o godzinie 12.00 w Muzeum Regionalnym w Jaworze. Zuzi Kobylarz oraz Tosi Jareckiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej.