Dzień życzliwości

Jak twierdzą świadkowie- to był jeden z najprzyjemniejszych dni w szkole- Dzień Życzliwości. Ochotnicy „rozdawali” tzw. FREE HUGS (darmowe przytulańce) wszystkim tym, którzy tego zapragnęli. A chętnych było wielu! „Foto-budka” dla życzliwych nie świeciła pustkami. Wielu zechciało zrobić sobie szalone zdjęcie z jakimś miłym, życzliwym słowem lub śmiesznym dodatkiem. Zorganizowano także wybory najmilszej koleżanki, kolegi i dorosłej osoby w szkole. Tytuł najmilszej uczennicy zdobyły ex aequo Julita Cholewińska i Maja Przychodzeń. Kolegą , który jest zawsze miły, okazał się Jakub Popardowski. GRATULACJE! Gdy najmilsza osoba dorosła w szkole dowiedziała się o swoim życiowym sukcesie- zaniemówiła na długi czas nie umiejąc znaleźć słów na tak ogromną dla niej niespodziankę. K.Strzemińska, bo o niej mowa, jedyne co zdołała wykrztusić to: „Dziękuję. Bardzo mi miło”. Widziano, jak wychodząc ze szkoły lekko unosiła się nad ziemią….
Całe wydarzenie przygotowały i ogarnęły dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego.