Adwentowe drzewko pytań

Fajny mamy Adwent,  spokojny, radosny,  z dużą ilością pytań i ciekawością.  A to za sprawą drzewka adwentowego, przygotowanego przez katechetkę Iwonę Torończak-Kaczor, która do nauki poprzez zabawę zaprosiła klasę Ia. Uczniowie codziennie odkrywają kolejne karty ukryte na drzewku, wysłuchują opowieści biblijnych i wykonują zadania przypisane do dnia, m.in. układają puzzle, piszą literki, śpiewają piosenki, kolorują obrazki, grają w adwentowe gry, tworzą zbiory i rymowanki. Wszystko po to, aby dobrze przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Poprzez zabawę, zdrową rywalizację, pracę w grupach otwierają swoje małe serduszka dla drugiego człowieka, a przed wszystkim dla Jezusa, który przecież za chwilę narodzi się w każdym z nas.  Na koniec Adwentu pochwalimy się drzewkiem zapełnionym odpowiedziami dzieci. MaranaTha!