Apel na podsumowanie 1 semestru 2023-2024

Minął pierwszy semestr roku szkolnego 2023-2024, więc przyszedł czas na podsumowanie wyników w nauce, frekwencję i wręczenie nagród w konkursach, które miały miejsce w szkole. Najwyższą średnią 4,52 uzyskała w szkole klasa czwarta.

Dyrektor Bogusława Kałużna wręczyła dyplomy najlepszym uczniom. Uczniowie o najwyższych wynikach to: Marcel Kaczkowski, Lena Krupińska, Oliwia Łopacińska, Mikołaj Pawlaczyk, Alicja Skowrońska i Weronika Szalińska z kl. I; Jowita Danyłko, Kalina Danyłko, Pola Duda, Klara Kaczor, Piotr Kotwin, Aleksandra Łuba, Jakub Mitek, Michał Mitek, Milena Pabis, Wiktor Rzepka i Zuzanna Urszulak z kl. IIa; Leon Dymarek, Kacper Fajkiel, Alan Kaliciak, Antoni Procków, Maja Rodzeń, Jakub Szczepański, Gabriel Szczęsny, Kacper Ślipko, Leon Święcicki, Borys Wodecki i Ewa Wójcik z kl. IIb; Zofia Magryś, Marcel Liszka, Milena Gałuszka, Katarzyna Kopeć, Marcel Popardowski, Oskar Kulesza, Nadia Laska, Maria Miłoń, Tymon Kolanek i Hanna Pawlaczyk z kl. III; Marta Ziętek, Berenika Olewińska, Szymon Olejnik, Dagmara Duda, Joanna Sawicka, Marzena Sokół, Weronika Szczęsna, Zofia Malinowska, Julia Łopacińska, Milena Perczyńska, Arsenii Prokopyshyn i Szymon Górski z kl. IV; Roksana Niedzielska, Aleksandra Pokrywka, Olaf Jakimko, Filip Lipicki i Anna Sawicka z kl. V; Szymon Kusek, Nikodem Łoniewski, Bartosz Funkiendorf, Ian Kaczkowski, Ingeborga Olewińska, Nina Dynda, Witold Olewiński, Filip Dymarek i Amelia Szumilas z kl. VI; Maya Kaczkowski, Julia Jarocha i Szymon Pawlaczek z kl. VII; Filip Szyszka i Jagoda Sobotkiewicz z kl. VIII.

Nagrodzono również uczniów ze 100 % frekwencją, a są to: Lena Krupińska, Mikołaj Pawlaczyk, Weronika Szalińska, Jowita Danyłko, Kalina Danyłko, Klara Kaczor, Aleksandra Łuba, Jakub Szczepański, Wioletta Boczula, Milena Gałuszka, Zuzanna Gołębiowska, Katarzyna Kopeć, Hanna Pawlaczyk, Gracjan Lipicki, Joanna Sawicka, Lena Lipicka, Mateusz Regulski, Szymon Pawlaczek, Julia Jarocha, Khrystyna Fiialko i Jagoda Sobotkiewicz.

Najlepsi czytelnicy w minionym semestrze to: z kl. 2b Amelia Bojczuk, Amelia Andrzejak i Maja Ostrycharz, z kl. 7 Mateusz Młynarczyk, z kl. 4 Weronika Szczęsna i Joanna Sawicka.