Apel z okazji Świąt Wielkanocnych

„Bóg dał nam ręce” – wymowny apel przygotowany z okazji Świąt Wielkanocnych, wprowadził naszą społeczność szkolną w nastrój Wielkiego Tygodnia i przypomniał o tym kim jesteśmy i po co jesteśmy, tu na ziemi. Pantomima w wykonaniu uczniów klasy 5 była refleksją nad własnym życiem i tym, co się dzieje wokół nas. Jak ważna jest praca nad sobą i zrozumienie, że nie jesteśmy sami. Bóg jest z nami. Do tego przejmujący śpiew uczennic z klasy 4 i 5 oraz seans filmowy pt.: „ON zmartwychwstał” ukazały Wielką Tajemnicę śmierci, męki i zmartwychwstania Jezusa.

Uczniowie życzyli Wszystkim zgromadzonym otwartych oczu na potrzeby drugiego człowieka, rąk gotowych nieść pomoc i czystego serca, które gotowe jest na spotkanie z Chrystusem. Życzenia wielkanocne przekazała również dyrektor Bogusława Kałużna.