Apel z okazji Święta Niepodległości

Dzień 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data – symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. W tym roku apel z tej okazji odbył się w naszej szkole 10 listopada. O godzinie 11.11 starsze klasy odśpiewały Hymn państwowy.

Uczniowie klasy VI przygotowali konkurs wiedzy o symbolach narodowych, w którym wzięły udział klasy IV-VIII. Zabawa przyniosła społeczności szkolnej wiele radości. Rywalizację wygrała klasa IV. Nie zabrakło wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych oraz odczytywania ważnych informacji historycznych. Wszystko po to, aby wszczepić w młode serca miłość do własnego kraju, a także przedstawić tragiczne losy naszej ojczyzny i trudną drogę do odzyskania wolności.