Bal karnawałowy klas 1-3

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 8 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego kilka tygodni.

Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach szkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy na nasz bal wyjątkowego gościa – panią Basię Miśkiewicz – Hanysz, która jako wodzirej poprowadziła całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Nie zabrakło również pysznych pączków w ten czwartkowy dzień. Zobaczcie sami, jak wspaniale bawiliśmy się w tym dniu.