Jak obyczaj dawny każe… Bożonarodzeniowe jasełka

Uczniowie klasy 8a przygotowali Jasełka. Były Anioły, diabły, Herod, Śmierć, Trzej Królowie, Święta Rodzina, pasterze i Mała Dziecina. Realia nieco uwspółcześnione przeniosły nas do Betlejem sprzed 2000 lat. Przedstawienie piękne, wciągające i z morałem, przygotowane na najwyższym poziomie, pokazało jak bardzo ważne jest  nawrócenie naszych serc. Ludziom czasem mylą się drogi w życiu, ale musimy pamiętać, że Bóg jest miłosierny. Jasełka zakończyły się życzeniami dla całej społeczności szkolnej od Pani Dyrektor Bogusławy Kałużnej, po czym uczniowie z nauczycielami udali się na wigilie klasowe. To był piękny dobry czas. Takich chwil życzymy Wszystkim na czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z jasełek w wykonaniu uczniów kl. 8a i Ani z kl. 8b