Domowe cudaki

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie na Lalkę Teatralną pt. „Domowe Cudaki”, którego organizatorem jest nieformalna grupa Domowy Teatr Lalek. Zadaniem każdego uczestnika było przygotowanie lalki teatralnej z przedmiotów codziennego użytku lub odpadów do recyklingu, np. pacynki, marionetki czy kukły oraz wykonanie zdjęcia i nagrania ukazującego animowaną lalkę.

W konkursie wzięli udział następujący uczniowie: Jakub Wojtarowicz, Paulina Tomaszewska, Milena Kret, Aleksandra Pokrywka, Amelia Szumilas, Julia Jarocha, Nikola Mieczkowska i Szymon Pawlaczek.

Wyniki konkursu już niedługo, o których oczywiście poinformujemy, tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii domowych cudaków wykonanych przez naszych uczniów.