DYPLOMY, WYRÓŻNIENIA I NAGRODY ZA I SEMESTR

W piątek przed feriami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Męcince odbyło się podsumowanie I semestru nauki w roku szkolnym 2022-2023. Dyrektor Bogusława Kałużna i wicedyrektor Monika Malinowska wręczyły dyplomy dla najlepszych uczniów, wyróżnienia za 100% frekwencję oraz nagrody w konkursach, które miały miejsce w czasie pierwszego półrocza. Puchar przechodni Dyrektora Szkoły za najwyższą średnią zdobyła klasa IV (średnia 4,8). Przed pójściem na zimowy wypoczynek uczniowie wysłuchali również kilku zdań przypomnienia o bezpiecznym zachowaniu podczas ferii.

Uczniowie wyróżniający się w nauce w klasach młodszych: Kalina Danyłko, Pola Duda, Klara Kaczor, Piotr Kotwin, Aleksandra Łuba, Jakub Mitek, Michał Mitek, Milena Pabis, Wiktor Rzepka i Zuzanna Urszulak w kl. IA; Leon Dymarek, Kacper Fajkiel, Alan Kaliciak, Antoni Procków, Jakub Szczepański, Gabriel Szczęsny, Kacper Ślipko, Leon Święcicki, Borys Wodecki, Ewa Wójcik w kl. IB; Milena Gałuszka, Katarzyna Kopeć, Marcel Popardowski, Zofia Magryś, Maria Miłoń, Nadia Laska, Marcel Liszka, Tymon Kolanek i Oskar Kulesza z kl. II; Dagmara Duda, Szymon Górski, Julia Łopacińska, Zofia Malinowska, Szymon Olejnik, Berenika Olewińska, Milena Perczyńska, Joanna Sawicka, Marzena Sokół, Weronika Szczęsna, Jakub Wojtarowicz i Marta Ziętek z kl. III.

Uczniowie wyróżniający się w nauce w klasach IV-VIII (wg średniej): Aleksandra Pokrywka, Olaf Jakimko, Filip Dymarek, Ian Kaczkowski, Szymon Pawlaczek, Nina Dynda, Roksana Niedzielska, Ingeborga Olewińska, Anna Sawicka, Bartosz Funkiendorf, Filip Lipicki, Witold Olewiński, Szymon Kusek, Nikodem Łoniewski, Marcel Szyszka, Sergiusz Wodecki, Julia Jarocha, Maya Kaczkowski, Kacper Kotwin, Milena Kret, Jakub Malinowski, Julia Michalska, Karolina Nowowiejska, Mateusz Regulski, Amelia Szumilas, Jakub Duda, Maja Krzywdzińska, Paulina Tomaszewska, Kacper Malinowski, Filip Szyszka, Kacper Kaczmarek, Martyna Kramek, Lena Lipicka, Dominik Reczuch, Jagoda Sobotkiewicz i Aniela Zelek.

Uczniowie ze 100% frekwencją: Marzena Sokół kl. III, Marcel Szyszka kl. IV, Szymon Pawlaczek kl. VI, Jagoda Sobotkiewicz kl. VII, Błażej Filipowicz kl. VIIIB.

Najlepsi czytelnicy to: Joanna Sawicka, Milena Gałuszka, Marzena Sokół, Victoria Pryshliak, Mateusz Młynarczyk i Julia Michalska.