Dzień chłopaka w klasie 4

Dzień chłopaka  to święto bardzo popularne wśród uczniów naszej szkoły, które obchodzimy 30 września. Klasa IV wyjątkowo w tym roku świętowała ten dzień 2 października i był on połączony z dniem tabliczki mnożenia. Dziewczynki wraz z wychowawczynią Panią Grażyną Puciato i nauczycielem współorganizującym Panią Agnieszką Drąg-Słabą, chcąc okazać sympatię do swoich kolegów z klasy, przygotowały dla nich poczęstunek w postaci słodkich rurek, orzeszków i kolorowych babeczek. Własnoręcznie wykonały także piękne kartki z imionami chłopców, złożyły Im życzenia i wręczyły upominki. Trzeba przyznać, że dziewczyny zadbały, aby był to dla Nich niezapomniany dzień. Pod koniec lekcji cała klasa rozwiązywała ćwiczenia z matematyki, utrwalając w ten sposób tabliczkę mnożenia.