Dzień dziecka w szkole

Piątek, 1 czerwca obfitował w naszej szkole w atrakcje. Z okazji Dnia Dziecka nie było lekcji, a poszczególne klasy miały w interesujący sposób zaplanowany dzień. Najmłodsi uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w zabawach przygotowanych przez gimnazjalistki. Musieli rozwiązać zadania, które napotkali na trasie przygotowanych baz. Układali puzzle, rozwiązywali labirynty, tańczyli zumbę i wykonywali plakaty, a wszystko na temat Dnia Dziecka. Po tych intensywnych atrakcjach był czas na posiłek przygotowany przez rodziców. Były kiełbaski z grilla, hot dogi, lody i pączki. Te ostatnie ufundowali rodzice Maksa i Zuzi Michałuszków z kl. 3B.
Starsze klasy szkoły podstawowej wybrały się do kina. Pasjonujące filmy wszystkim przypadły do gustu. Natomiast klasy 2A, 2B i 3A gimnazjum wybrały się na zwiedzanie okolicy. Rankiem wyruszyli na górę Górzec, u podnóża której piekli na ognisku kiełbaski, śpiewali i tańczyli. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy, a dzień upłynął w przyjemnej atmosferze.